Artalk.cz

do 31.5. / Open call GHMP pro Art Book Fair 2023

Galerie hlavního města Prahy vyhlašuje Open Call pro účast na GHMP Art Book Fair, veletrh zaměřující se na literaturu o umění, nejen pro nakladatele a instituce, ale i pro jednotlivé tvůrce a skupiny, kteří se věnují tvorbě autorských knih a fanzinů.

Třetí ročník prodejního veletrhu zaměřujícího se na literaturu o umění nabídne platformu pro galerie, umělecké školy, internetové portály, časopisy, nakladatelství, tvůrce autorských knih a fanzinů, sběratele a především milovníky knih. Součástí veletrhu bude pestrý doprovodný program jak pro děti, tak i pro dospělé. Vstup pro návštěvníky je po celou dobu veletrhu zdarma.

Prodejní veletrh proběhne v prostorách Zámku Troja v sobotu 16. září a v neděli 17. září 2023.

Kdo se může přihlásit
— Hlavní sekce
nakladatelé, galerie, instituce, umělecké školy vydávající umělecké knihy nebo knihy o umění. K dispozici jim bude prostor pro prezentaci jejich činnosti a možnost spoluúčasti na doprovodném programu.

— Sekce pro tvůrce autorských knih a fanzinů
jednotlivci nebo skupiny, které se zabývají autorskou knihou nebo tvorbou fanzinů. Jedinou podmínkou je, že zde musejí prezentovat pouze vlastní autorskou tvorbu. Přihlásit se mohou za snížený poplatek za oba dny prodejní akce. K dispozici jim bude prostor pro prezentaci vlastní tvorby a možnost spoluúčasti na doprovodném programu.

Účastnický poplatek
na oba dva dny za prodejní místo (stůl velikosti 152×76 cm + dvě židle) činí:
Hlavní sekce: 1950 Kč / půlený stůl 980 Kč
Sekce pro tvůrce autorských knih a fanzinů: 650 Kč

Přihlásit se můžete vyplněním a odesláním přihláškového formuláře, který naleznete zde.

Nejzazší termín pro přihlášení je 31. května 2023.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *