Artalk.cz

TZ: Festivalová škola arts managementu na 4+4 dny v pohybu

do 31. 7. 2021 / přihlášky na festivalovou školu arts managementu v rámci 4+4 DNY V POHYBU / 22. – 24. 9. 2021

Festivalová škola je určena studentům, umělcům a zástupcům organizací působících v oblasti kultury. Cílem festivalové školy je nabídnout účastníkům setkání s renomovanými odborníky z různých oblastí umělecké produkce (fundraising, právo, sebeprezentace, marketing, osobní rozvoj, koučink ad.). Festivalová škola nabízí unikátní příležitost pracovat ve skupině 25 vybraných účastníků formou workshopů, přednášek, diskusí a společného sdílení. Součástí školy je společná návštěva večerních festivalových programů a možnost nahlédnout do zákulisí organizace mezinárodního festivalu na netradičním místě.

Lektoři: Marek Prokůpek, Denisa Václavová, Ondřej Horák, Jan Kroupa, Veronika Bednářová + Pavlína Fechterová, Ivana Vostárková

Více informací o jednotlivých lektorech najdete v programu festivalové školy, který najdete ZDEPodmínkou je 100% účast na všech akcích školy a součástí nabídky je rovněž možnost návštěvy programu festivalu. Poplatek za účast ve festivalové škole včetně vstupenek na představení je 1 500 Kč a je splatný nejpozději do 31.8. 2021.

Přihlásit se můžete prostřednictvím webového formuláře ZDE

Výběr účastníků provede organizátor a výsledky oznámí všem zájemcům do 20. srpna 2021.

Více informací na: www.ctyridny.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *