Artalk.cz

12., 13. 6. 2021 / Dny otevřených ateliérů v Královéhradeckém kraji

Dny otevřených ateliérů v Královéhradeckém kraji se letos konají v sobotu 12. a neděli 13. června 2021. Výzvu vyslyšelo více jak 40 výtvarníků a institucí nejrůznějších oborů a zaměření. Návštěvníci mohou zavítat jak do renomovaných galerií, tak i do dílen malířů, hrnčířů, sochařů, fotografů, řezbářů ale i designérů v Královéhradeckém kraji. Akce je zdarma a je vhodná pro rodiče s dětmi.

Na výlet se můžete vydat do Hradec Králové, Trutnova, Jaroměře-Josefova, Náchoda či Rychnova nad Kněžnou. Ale i Broumov, Police nad Metují, Hořice, a mnoho malých obcí okolo nabízí výjimečný program a zábavu. Většina umělců nabízí komentovanou prohlídku, výstavu, možnost si jejich um vyzkoušet a časté jsou i dílničky pro děti.

Využijte možnost zase vyrazit napříč krajem, užijte si umění a zapojte se s dětmi do soutěže.

Akci každoročně organizuje Centrum uměleckých aktivit Impuls Hradec Králové. Více informací najdete na www.impulshk.cz/ateliery

Centrum podpory uměleckých aktivit Impuls HK se také věnuje organizaci veřejných akcí, pořádá divadelní přehlídky, filmová promítání, fotografické výstavy a vzdělávání v oblasti umění a kultury pro neprofesionály. Nabídku služeb najdete na www.impulshk.cz. Sledovat je však můžete na Facebooku, Instagramu i Youtube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *