Artalk.cz

27. 10. 2019 / Dernisáž a workshop k výstavě Anežky Hoškové

Dernisáž a workshop k výstavě Anežky Hoškové / Klášter Broumov: Lapidárium – galerie (nejen) pro děti / Broumov / 27. 10. 2019  v 14:00

60 Kč / dítě, doprovod vstupné neplatí

Srdečně zveme na rozloučení s výstavou Anežky Hoškové a doprovodný program, který povede autorka. Dernisáž výstavy bude zábavou pro děti a hezkým poděkováním autorce výstavy. Kromě prohlídky tajuplné a duhové výstavy si děti užijí společnou kresbu a akvarelovou malbu. Namíchají si samy barvy z přírodních pigmentů a vlastní obrazy ve tvaru kapek a slz společně nainstalují do klášterní zahrady. Budou společně vnímat energii místa i to, jak místo dokáží proměnit.

Anežka Hošková (1982) je jednou z nejvýraznějších absolventek intermediálního ateliéru Václava Stratila na brněnské FaVU. Jde o respektovanou vizuální umělkyni s výrazným kaligraficky utvářeným rukopisem, která se svobodným inspirativním způsobem pohybuje v rámci celého spektra výtvarných médií. Dlouhodobě se zabývá médiem kresby a malby, ale v posledních letech se soustředí především na techniku akvarelu. Její projekty mají často podobu scénicky utvářených instalací.

Rezervace: ma@klasterbroumov. cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *