Artalk.cz

31. 8. 2019 / Rodinná výtvarná dílna #70

Rodinná výtvarná dílna #70 / 8smička / Humpolec / 31. 8. 2019 v 14:00

Zase je tady sobota, a to znamená jediné – rodinnou výtvarnou dílnu v 8smičce. Každý týden od dvou do pěti pro rodiče i pro děti kreativní tvoření – vždy na jiné téma a s jiným lektorem, tentokrát v režii umělce a pedagoga Jana Peknika Kozáka. Konkrétní náplň workshopu zveřejníme co nejdříve na našich webových stránkách www.8smicka.com. Stay Tuned!

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Vrchovina, Krabatina, Mrchovina: Solitéři Vysočiny. Pro děti máme připravený i zábavný pracovní list a průvodce výstavou i Vysočinou. Mapu, ve které můžou bloudit, ztratit se v ní a zase se znovu najít. Můžou v ní číst nebo se vydat po stopách umělců. Bude to jejich kraj, jejich Vysočina.

Délka rodinné dílny: 14–17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *