Artalk.cz

Fotograf Magazine Opencall

Fotograf vydává otevřenou výzvu pro profesionály, amatéry, studentky a studenty k zaslání fotografických projektů, které budou publikovány v tištěné formě čísla časopisu Fotograf.

Fotograf si dovoluje přizvat profesionály, amatéry, studentky a studenty k zaslání fotografických projektů. Práce vybrané odbornou komisí budou publikované v tištěné formě čísla časopisu Fotograf.

Návrhy se mohou vztahovat k tématu festivalu i časopisu, kterým je v letošním roce “Archeologie euforie” 30. výročí pádu železné opony. Akceptujeme i podklady, které se k tématu nevztahují, ale představují svébytný jasně definovaný celek mající nezávislý a nekomerční charakter.

Podmínky přihlášení:

Projekt – obrazová část v jednom dokumentu formátu PDF.
Textové podklady: Popis projektu (max. 1x A4), portfolio autora a CV (včetně kontaktních údajů).

Návrhy posílejte na email: info@fotografnet.cz, do předmětu e-mailu uveďte „OPENCALL“. Všechny přílohy e-mailu musí být řádně označeny – názvy souborů začínající příjmením a pak jménem. Počet projektů přihlášených jedním autorem, není limitován.

Termín pro zaslání návrhů do soutěže je 31. květen 2019.

Vítězné 2 práce budou publikovány v následujícím čísle časopisu Fotograf (říjen 2019), který se ve světovém kontextu řadí mezi nejvýznamnější časopisy věnující se současné fotografické tvorbě a je v anglické verzi distribuován do 15 zemí světa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *