Artalk.cz

1. 4. 2019 / Přednáška Ireny Swiecicki na téma Strategické myšlení a plánování

1. dubna 2019 proběhne přednáška a diskuze Akademie IDU na téma Strategické myšlení a plánování, která se bude konat v prostoru Industra, Masná 9 v Brně.

Pro svoji stabilitu, schopnost rozvíjet umělecké nápady, síťovat se na mezinárodní úrovni potřebují i kulturní organizace strategické plány. Přednáška vás provede různými metodami, jak strategické plány realizovat. Zjistíte, jestli vaše organizace má či nemá strategický plán vytvářet. A když se rozhodnete, že ho vytvořit chcete, budete vědět, jestli ho stavět na analýzách, či spíše na společně sdílných hodnotách v týmu. Zkrátka: jak si dobře stanovit cíle a jak je udržet po více let živé?

Program dne
12:30 – 13:00 Registrace a káva
13:00 – 15:00 Přednáška Strategické plánování Q&A
15:00 – 15:30 Coffee break
15:30 – 17:00 Diskuse u společných stolů

1. Vytváříte strategii, pokud ne, co Vám v tom brání?

2. Jak pracujete s hodnotami?

3. Jak se Vaše strategie promítá do práce s publikem a partnery?

17:00 – 17:30 Prezentace kulatých stolů

 

Účastnický poplatek za přednášku činí 200 Kč (studenti 150 Kč), platba na místě. 

Přednáška se bude konat v prostoru Industra, Masná 9, Brno.
Irena Swiecicki po absolvování činoherní režie pracovala jako režisérka v Činoherním studiu, v Divadle Komedie, Alfredovi ve dvoře, spoluzakládala NoD, pro který vytvořila divadelní dramaturgii dodnes fungujícího Teatro NoD. S řadou nezávislých tvůrců, jako Halka Třešňáková, Linea Happonen, Krištof Kintera a dalšími fungovala v uměleckém uskupení Jednotka, kde působila jako režisérka a scénáristka. Roku 2003 zcela změnila profesi a od té doby je nezávislou lektorkou, konzultantkou a koučkou. Proškolila více než 17 000 osob z celé ČR i zahraničí. Vytvořila řadu strategických a fundraisingových plánů pro neziskové a příspěvkové organizace, napsala desítky úspěšných projektů (včetně programu Kreativní Evropa). Organizace, pro které vytváří dlouhodobě strategické plány získaly tituly Neziskovka roku (1. a 3. místo). Vede o. p. s. TARA, která s projektem Paramita a další desítkou lektorů školí pracovníky neziskového sektoru. Založila a vede obchod na podporu Tibeťanů v exilu TARA-Tibet.
www.paramita.cz

Registrace ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *