Artalk.cz

16. 3. 2019 / Ekurze do Amazon PRG2 Dobrovíz

Exkurze do Amazon PRG2 Dobrovíz / Galerie VI PER / Praha / 16. 3. 2019 v 14:00

Galerie VI PER Vás zve na prohlídku největšího logistického centra v ČR. Exkurze je součástí doprovodného programu výstavy Krajiny Logistiky.

Jak funguje jedno z tzv. fulfillment centers (FC) globální digitální platformy Amazon v sousedství malé pražské obce Dobrovíz u Prahy? Jak vypadá logistický sklad zevnitř? Připojte se na exkurzi s kurátory výstavy do jednoho z největších a nejkontroverznějších logistických center u nás.

Amazon PRG2 je součástí celokontinentální sítě distribučních center společnosti, které slouží pro potřeby celé Evropy. Jako největší logistická stavba v České republice se otevřel v roce 2015. Realizaci distribučního centra na ploše 133 000 metrů čtverečních, které mělo původně stát u Brna, předcházely protesty místních obyvatel a související medializace. Dnes Amazon, tedy čtyři roky poté, zaměstnává v obrovské hale s regály a balicimí linkami několik tisíc lidí, většinu z nich na pozicích skladníků. Na pracovních místech s nízkou kvalifikací, kam se sjíždí lidé z celé republiky.

Exkurze začne ve 14:00, kapacita je 35 osob. Pro přihlášení využijte, prosím, tento formulář, kde také naleznete další instrukce. Účastníkům včas zašleme email s potvrzením, po naplnění kapacity bude formulář uzavřen.

Děkujeme Amazon PRG za umožnění návštěvy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *