Artalk.cz

Escapism. Training Program v Moskvě

Creolex Cultural Center, eeefff, Tatiana Efrussi, Isadorino Gore Cooperative, Anastasia Kizilova, Barbora Kleinhamplová & Tereza Stejskalová, Barbora Klímová, Lost Leisure Union, Václav Magid, Night Movement, Adéla Součková, Welcome to the Doll House!, Work Hard! Play Hard! working group / Escapism. Training Program / kurátorky: Maria Sarycheva a Anna Remešová / CCI Fabrika / Moskva / 12. 5. – 10. 6. 2018

Foto: Anton Silenin

Komentáře

    • Kudláček

    Příprava, uspořádání této výstavy si zaslouží pochvalu, kladné hodnocení. Obě kurátorky presentovali v daleké Moskvě přavážně české moderní umění, její specifický směr. Především návštěvníkům ukázali, že nejsou žádné hranice mezi výtvarníky obou zemí – a to zdůrazňuji – přes umělé prosazování rozdílů mezi oběma zeměmi.O tom svědčil značný zájem při otevření výstavy. Ve spojitosti s obsahem Artalk Revue 1 a 2/2018 (alespoň jak to jako divák staré generace chápu) je ukázán velmi prospěšný směr – upozorňování na záležitosti jak osobní tak globální a snaha o napomáhání jejich nápravy.
    Za uskutečnění výstavy oběma patří poklona a přání dalších úspěchů v tomto jejich konání.
    PS dovoluji si doplnit galerii fotografií zasláním dalších foto (bohužel je neumím připojit do komentáře, posílám na Vaši emailovou adresu.
    Kudláček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *