Artalk.cz

Escapism. Training Program v Moskvě

Creolex Cultural Center, eeefff, Tatiana Efrussi, Isadorino Gore Cooperative, Anastasia Kizilova, Barbora Kleinhamplová & Tereza Stejskalová, Barbora Klímová, Lost Leisure Union, Václav Magid, Night Movement, Adéla Součková, Welcome to the Doll House!, Work Hard! Play Hard! working group / Escapism. Training Program / kurátorky: Maria Sarycheva a Anna Remešová / CCI Fabrika / Moskva / 12. 5. – 10. 6. 2018

Foto: Anton Silenin

Komentáře

    • Kudláček

    Příprava, uspořádání této výstavy si zaslouží pochvalu, kladné hodnocení. Obě kurátorky presentovali v daleké Moskvě přavážně české moderní umění, její specifický směr. Především návštěvníkům ukázali, že nejsou žádné hranice mezi výtvarníky obou zemí – a to zdůrazňuji – přes umělé prosazování rozdílů mezi oběma zeměmi.O tom svědčil značný zájem při otevření výstavy. Ve spojitosti s obsahem Artalk Revue 1 a 2/2018 (alespoň jak to jako divák staré generace chápu) je ukázán velmi prospěšný směr – upozorňování na záležitosti jak osobní tak globální a snaha o napomáhání jejich nápravy.
    Za uskutečnění výstavy oběma patří poklona a přání dalších úspěchů v tomto jejich konání.
    PS dovoluji si doplnit galerii fotografií zasláním dalších foto (bohužel je neumím připojit do komentáře, posílám na Vaši emailovou adresu.
    Kudláček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *