TZ: Program Chebských dvorků
5. 6. 2010Infoservis
Chebské dvorky / Cheb / 9. 6. - 12. 6. 2010
Dvorek č. 1 Informační centrum festivalu, Galerie 4 – galerie fotografie, Kamenná 2, Cheb
Tel/fax: 354 422 838
Digitální portrétní galerie autorů a návštěvníků
Koblenová Karolína fotografie Stříbro
____________________________________
Dvorek č. 2a Balogh Martin fotografie Dolní ŽandovHudák Radan malba, grafika Slaný
Korelus Petr fotografie Cheb
Novotný Jiří fotografie Cheb
____________________________________
Dvorek č.2b Fotoklub FOS Sokolov o. s.Dvořáková Lenka, Erdmann Ludvík, Marvánek Vítězslav, Müller Miroslav, Pohanka Petr, Suchý Václav, Šimeček Josef, Thiele Miroslav, Váša Miloš, Vášová Adéla
____________________________________
Dvorek č. 3 Fotoskupina „OHNESTROM“Bláha Karel Blovice
Čermák Jindřich Jesenice
Slavík Jaroslav Strašice
Veselý Jiří Rakovník
SPŠKS Karlovy Vary
Bartošová L., Behinová P., Brémová V., Čurlinová B., Ferencová Z., Gryčová D., Hájková N., Hlasivcová J., Holakovská B., Kožíšková T., Krausová N., Michálková K., Moravcová Z., Odehnal R., Pavlů P., Paulusová A., Pelcová M., Rojík F., Rusňáková K., Sailerová A., Sedláčková K., Silovská K., Srnec N., Šimonovská M., Tomková B., Vomelová K., Zmeškal D.
SSUPŠ Zámeček, s.r.o. Plzeň
Helsinki Camera Club
Arno Enzerink – Holandsko, Juan de Miguel - Španělsko, Larisa Pelle - Rusko/Finsko, Tua Rahikainen – Finsko, Mikael Rantalainen – Finsko, Niki Štrbian – ČR, Svend Videbaek - Kanada
____________________________________
Dvorek č. 4 „SALÓN VÝTVARNÍKŮ“Brogelová Miloslava fotografie, malba Cheb
Cibová Mária fotografie Cheb
Janáková Eva malba Karlovy Vary
Kába Miroslav fotografie Cheb
Němec Kamil grafika Cheb
Psohlavec Josef malba Karlovy Vary
Strmeň Stanislav fotografie Cheb
Zachová Růženka fotografie Sušice
ROTARY klub Cheb
____________________________________
Dvorek č. 5 „FOTOGRAFICKÝ DVOREK“Dimitrovová Denisa Karlovy Vary
Hejdová Karolína Cheb
Kurc David Mariánské Lázně
Pródis Veronica Karlovy Vary
Schýbal Jan Božkov
Stiburek Lubomír Praha
Voborník Tomáš Cheb
____________________________________
Dvorek č. 6 Zůnová Petra fotografie Praha„Jihoženským okem“ České Budějovice
Doležalová Radka, Mládková Mina, Stuchelová Věra
____________________________________
Dvorek č. 7 ZAVYST prostorová instalaceVystyd Luděk Cheb
Zapletal Michal Karlovy Vary
____________________________________
Dvorek č. 8 Turek J. Jindřich Výběr z kroniky města ChebuKřížová chodba Kronika Města Chebu
Dvorek č. 9 Bečvář Petr fotografie České Budějovice
Duschek Miroslav fotografie České Budějovice
Duschková Karolína fotografie Mariánské Lázně
Timurová Petra malba Chodov
____________________________________
Dvorek č.10a Baštová Štěpánka perokresba Habartov – KlučPokorná Hana malba, kresba Praha
____________________________________
Dvorek č.10b Fišerová Jitka malba, instalace ChebKubín Martin malba Františkovy Lázně
____________________________________
Dvorek č. 11, 12 hlavní podium, hudební produkce, divadelní představení____________________________________
Dvorek č. 13 Joker, o. s.Endrštová Klára, Feherová Jitka, Lebedová Martina, Mayereová Veronika
____________________________________
Dvorek č. 14a Divišová Varvara malba Karlovy VaryFleischman Josef malba Cheb
Georgiev Lukáš malba Lubná
Hořínková Eva malba Karlovy Vary
Paluška Fero malba Tlmače, SK
Sokol Ivo malba Praha
Šarman Josef malba Kvetoslavov, SK
Vajda Miroslav komb. technika Praha
ZUŠ Františkovy Lázně sochy
____________________________________
Dvorek č. 14b ISŠ Cheb – HOUSLAŘSKÁ ŠKOLAUkázky výroby hudebních nástrojů, fotografie mistrů houslařů
Seibl Jaroslav malba Cheb
Wörsdörfer Kurt fotografie Flörsheim am Main, Německo
____________________________________
Dvorek č. 14c Baumgärtner Stefan instalace Weiden, NěmeckoDomian Michal malba, kresba Cheb
Havlínková Tereza fotografie Karlovy Vary
Leinweberová Adéla fotografie, instalace Praha
____________________________________
Dvorek č. 14d skupina „D – HHMAAAT“ téma Rajská zahradaBorsanyi Marek – Český Krumlov, Gurjeva Anna – Rusko, Khür Jan – České Budějovice, Koudela Jan – Praha, Magrot Artur – Luby u Chebu, Magrot Tomáš – Luby u Chebu, Svatek Alessandra – Itálie, Vojč David – Svéráz
____________________________________
Dvorek č. 15 Klub výtvarníků Mariánské Lázně malba, fotografieHrůzová Marie, Mikeš Jan, Moravec Zbyněk, Nyklesová Marta, Rygolová Jana
____________________________________
Dvorek č. 16 Hořínek Bořivoj fotografie OstrovPavelková Kateřina fotografie Karlovy Vary
CHD 2003 - 09 „Za námi“ z archivu G4
____________________________________
Dvorek č. 17 Kula Vlastimil fotografie Cheb____________________________________
Dvorek č. 18 MGF Gymnasium Kulmbach NěmeckoButterhof L., Demianovscaia O., Kühn M., Kuhnert S., Limmer J., Rieger M., Wagner C., Wagner K., Wildner T., Zeitler L.
____________________________________
Dvorek č. 19 „DVOREK DĚTÍ“Vedralová Anna fotografie Loket
Studenti a žáci 3. ZŠ M. L. Úšovice
=MiXXXART= Barvy v letu
____________________________________
Dvorek č. 20 Fotoklub ROKYCANYČechura Vlasta, Gibala Dávid, Gibala František, Horáčková Helena, Horčička Jiří, Marek Jindřich, Slavík Jaroslav, Svoboda Jaroslav, Šatra Dan, Vraštil Martin
____________________________________
Dvorek č. 21 Soudkovitost 09 – fotoklub AšBabka Míra, Demjanič Karel, Erban Tomáš, Hlaváč Tomáš, Chrástka Pepa, Kostner Petr, Lipták Gusta, Maher Míra, Malý Pepa, Práznovský Jiří, Sobotka Pavel, Veinhauerová Šárka
Hudec Julius fotografie Aš
Petr Mikuláš fotografie Praha
Práznovský Jiří fotografie Luby u Chebu
Svobodová Ludmila kresba Praha
____________________________________
Dvorek č. 22 Gymnázium a OA Mariánské Lázně a Gymnázium J. Keplera WeidenAdam C., Ament C., Birner F., Brüderer T., Burdack S., Dammer N., Gaderer-Marchand M., Griebel M., Helgert A., Logojda J., Korcová R., Kratochvílová L., Schippl S., Schlosser Ch., Stark K., Stelzl S., Walberer C.,
vedení Axel T Schmidt a Marta Nyklesová.
ZUŠ Chopina M. L. pod vedením Marty Nyklesové
Ďurina Jan, Fiury Martin, Groman Hynek, Holubec Matěj, Kabíček Martin, Krůčková Anna, Křepelková Denisa, Kučera Oldřich, Monsportová Marie, Pokorádiová Marcela, Schořovský Matěj, Špiříková Pavlína
____________________________________
Dvorek č. 23a Ústav umění a designu ZČU v Plzni instalaceBierbaumerová Adéla, Boháčová Iva, Rutová Magdalena
____________________________________
Dvorek č. 23 b Gymnázium ChebStudenti pod vedením Daniely Zemkové a Zdeny Tesařové
Absolventi a bývalí absolventi Zuš Františkovy Lázně
Cam Van Diana, Ducká Míša, Hoyerová Adéla, Hudecová Nina, Kohoutová Šárka, Krákora Jan, Malíček Michal, Piterská Andrea, Ženíšková Petra, pod vedením Simony Janků a Jana Branžovského